Добірка дистанційних шкіл - OsvitaNow | Освіторія & ЮНІСЕФ

Навчатися онлайн у школі

ДОБІРКА ДИСТАНЦІЙНИХ ШКІЛ

На головну

Оберіть питання, яке вас цікавить

Навчання в Україні

Застосунок для 1-4 класів “Вивчаю — не чекаю” був створений, аби надати всім українським учням та ученицям 1-4 класів можливість навчатися за українськими навчальними програмами у будь-якій точці світу та за будь-яких умов.

У застосунку дитина вчиться, переглядаючи пізнавальні освітні відеоуроки, які розроблені за підходами мікронавчання. А граючи в навчальні інтерактивні мініігри — закріплює вивчений матеріал.

Контент додатка — відео та ігри — повністю адаптовано для України. Всі теми і завдання відповідають українській навчальній програмі, а розробляли їх українські вчителі та методисти.

Водночас, застосунок створено за перевіреною досвідом методикою від War Child — організації, яка допомагає дітям війни отримувати освіту з 1993 року.

І найголовніше — застосунок універсальний. Він підходить як для офлайн-навчання, у школі, так і онлайн у будь-якій точці світу.

Перейти на сторінку застосунку

Всеукраїнська школа онлайн – це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5–11-х класів та методичної підтримки вчителів.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів. Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом розвитку освіти. Перелік і тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

Для зручності розроблено мобільний застосунок, а також YouTube-канал.

Перейти на сторінку школи

Акредитоване онлайн-навчання для учнів 1-11 класу, які через війну втратили можливість
повноцінного навчання у своїх школах та потребують підтримки україномовного вчителя.

Про школу:
– Уроки проводять українські вчителі за державними стандартами
– Видає документ про освіту державного зразка
– В команді педагогів є номінанти престижної премії Global Teachers Prize Ukraine
– Пропонує різні формати навчання відповідно до потреб та запитів учнів і батьків (живі
онлайн-уроки, сімейне навчання, поглиблене вивчення окремих предметів після обіду,
мовні курси для школярів)
– Навчання проходить на інтерактивній платформі з 24/7 доступом до навчального матеріалу
та можливістю підключення до відеодзвінків з учителями
– Для дітей, що знаходяться на окупованих територіях, є можливість безкоштовного
навчання
– Має підтримку Міністерства освіти і науки України

Дізнатись більше можна за посиланням

Всеукраїнський онлайн-розклад це спільний проєкт ГС «Освіторія», UNICEF Ukraine та Міністерства освіти і науки України, мета якого забезпечити живий контакт з учителями й однолітками завдяки навчальним та розвивальним зустрічам з психологічною підтримкою.

Прямі ефіри проходять на YouTube-каналі «Освіторії». Повний Всеукраїнський розклад із відеоуроками, завданнями, конспектами та ефірами можна подивитися на сайті МОН.

Перейти на ЮТУБ-КАНАЛ ОСВІТОРІЇ

ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти і науки України запустили дитячий онлайн-садок НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей 3–6 років. Проєкт покликаний допомогти батькам зайняти дитину пізнавальними активностями і таким чином відволікти їх від воєнної дійсності.

Перегляд доступний на MEGOGO та на YouTube-каналі МОН.

Перейти на сторінку садка

Академія Сучасної Освіти «А+» запустила онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять у Zооm. Проєкт «Продовжуємо навчання» функціонує на безоплатній основі для дітей від 12 до 17 років та не передбачає видання табеля успішності та свідоцтва про освіту.

Проте, за потреби, пропонують офіційне зарахування до 1–9-х класів дистанційної школи «А+», яка наразі працює на комерційній основі, має ліцензію і видає документ про освіту (1–4-ті та 5–9-ті класи). Якщо вас цікавить офіційне зарахування до школи, будь ласка, заповніть заявку або звертайтеся за телефонами:
Головний координатор:
+38 099 064 83 55 Оксана

Початкова школа:
+38 050 974 84 71 Ольга
+38 096 339 93 63 Дана
+380 (99)255 76 25 Оксана
+380 (98) 998 44 01 Анна
+380 732 064 176 Вікторія
+380 (99) 001 50 85 Юлія
+380 (68) 062 98 96 Катерина
+380 (98) 915 96 12 Аліна
+380 (63) 685 65 66 Таїсія
+380 (67) 364 14 63 Аліна

Середня школа:
+38 067 979 82 43 Тамара
+380 (95) 248 99 98 Марина
+380 (95) 946 89 80 Діана
+380 (93) 066 07 90 Ірина

Перейти на сторінку школи

Ця пропозиція буде актуальною для тих родин, яким важливе якісне навчання в ліцензованій українській школі та індивідуальний підхід до дитини. Живі уроки в Zoom для учнів 1–11-х класів. Супровід навчання персональним освітнім менеджером та ефективна система зворотного зв’язку про результати навчання дитини.

Школа має ліцензію МОН і видає документи про освіту державного зразка.

Перейти на сторінку школи

Школа надає доступ до безкоштовної платформи, створеної для 1–11-х класів, а також має платні програми, з якими ви можете ознайомитись на сайті: початкова школа, середня та старша школа, додаткові пакети.

Перейти на сторінку школи

Школа відкриває набір учнів у додаткові 7–10-ті онлайн-класи. Зручний формат навчання підійде для тих, хто зараз перебуває за кордоном або в будь-якому регіоні України.

Вартість навчання: пакет «слухач» безкоштовно, пакет «учень» 10 000 грн/міс. Телефон для довідок: (068) 418 86 18.

Перейти на сторінку школи

Школа пропонує дистанційне навчання для 5–11-х класів. Вартість залежить від пакета, який ви оберете на сторінці. Пакет «Моя сила» з базовим форматом навчання безкоштовний. Вартість пакета «Суперсила» з повною програмою навчання та з участю в живих вебінарах 2400 грн/міс. Пакет «Екстрасила» 5000 грн/міс.

Перейти на сторінку школи

Це школа, де ідеально поєднуються мотивувальний до навчання формат подання матеріалу, продуманий та інформативний аналітичний блок у батьківському кабінеті та команда креативних вчителів.

Пакет «Слухач» для учнів 5–11-х класів безкоштовно надає доступ до всіх навчальних матеріалів дистанційної школи з обраного вами класу.

Пакет «Учень» для учнів 1–11-х класів надає доступ до всіх навчальних матеріалів дистанційної освіти з обраного вами класу. Вартість — 500 грн/міс до кінця 2021-2022 навчального року.

Пакет «Екстерн» з індивідуальним навчальним планом для екстернів 1–11-го класів. До нього входять:

 • Озвучені відеопрезентації уроків та е-підручники
 • Індивідуальні рекомендації щодо тем для успішного проходження предмета
 • Доступ до тестів з перевіркою
 • Доступ до лабораторних та практичних робіт
 • Доступ до конспектів усіх уроків
 • Аналітика та звітності успішності
 • 30 консультацій з учителем
 • Документ про загальну середню освіту державного зразка

Вартість: 2250 грн/семестр до кінця 2021-2022 навчального року.

Окрім цього, платформа пропонує освітні рішення для навчальних закладів та партнерів. У разі формування групи від п’яти учнів 5–11-х класів вартість навчання на місяць для кожного учня становить 375 грн/міс. Викладач класу безкоштовно отримує доступ до навчальної платформи.

Навчальні плани в «Атмосферній Школі» відповідають програмі очної школи, яка затверджена МОН.

Перейти на сторінку школи

Школа відкрила доступ до річних матеріалів 1–11-х класів безкоштовно. Потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, і на неї приходить посилання та пароль для входу.

Перейти на сторінку школи

Школа надає всім охочим до кінця навчального року вільний доступ до повного пакета «Слухач» (1–11-й класи) для самонавчання. Окрім цього, для нових учнів, родини яких опинились у складному фінансовому становищі, пропонують новий спеціальний пакет з офіційною атестацією (документом державного зразка) «Екстерн Річний/Військовий».
Фіксована повна вартість пакета до кінця навчального року для 1–10-х класів 3 000 грн, для 11-х класів 3 500 грн. Реєстрація за посиланням.

Перейти на сторінку школи

Онлайн-школа ThinkGlobal запрошує всіх дітей, у яких є можливість продовжувати навчання, на безкоштовні відкриті уроки. Розклад прямих ефірів доступний на Facebook-сторінці платформи.

Також платформа надає можливість здобути шкільну освіту онлайн з атестатом державного зразка:

 • «Живі» уроки онлайн
 • Платформа, де зібрано понад 6570 уроків з інтерактивними практичними завданнями, аудіо- та відеоматеріалами
 • Рівні: держстандарт, поглиблений
 • Домашні завдання
 • Тестування для незалежного зрізу знань та контролю поточної успішності
 • Індивідуальний куратор
 • Чат-бот із щотижневим сповіщенням батьків про оцінки
 • Онлайн-щоденник успішності
 • Соціалізація

Вартість: 2580 грн за 24 «живих» уроків у 1–4-му класах та 3350 грн за 40 «живих» уроків у 5–11-му класах.

Контакти онлайн-школи ThinkGlobal.online: +38 067 260 55 09, online@thinkglobal.xyz.

Перейти на сторінку школи

Майбутні – спільнота підлітків та дорослих, яким цікаво розбиратися у історичних, культурних та політичних процесах, що сформували нашу сучасність та визначатимуть наше майбутнє. Учасники збираються на онлайн-курсах у Zoom та дискутують про ідеї, заради яких наше суспільство може об‘єднуватися вже зараз та після війни.

У жовтні відбудеться запуск перших трьох безкоштовних онлайн-курсів:

– Історія української державності

– Міжнародне гуманітарне право

– Розуміти політику. Базовий рівень

Запрошуємо спраглих до інтелектуальних дискусій підлітків і студентів говорити про минуле, сучасність і майбутнє України й світу!

Детальніше за посиланням

 

 

DZYNIK онлайн-школа для 1–11-х класів, яка потурбується про розвиток ваших дітей. Відвідувати уроки можна в зручному місці. Онлайн-платформу узгоджують з викладачем у групі окремо для кожного курсу. Обов’язкова реєстрація.

Перейти на сторінку школи

«Атмосферна школа» надає безкоштовний доступ до матеріалів пакета «Слухач» для учнів 5–11-х класів. Навчальний план в «Атмосферній школі» відповідає програмі очної школи, яка затверджена МОН.

Перейти на сторінку школи

Школа «Іспит» запустила щоденний освітній марафон онлайн щоденні заняття з усіх предметів для учнів 5–11-х класів з фокусом на практику і сучасні технології. Участь є безкоштовною та вільною для учнів старших класів, охочих здобувати знання в цей нелегкий час. А в режимі «Марафон +» ви отримуватимете додатково доступ до онлайн-платформи, записів занять, тестів по кожній пройденій темі та додаткових матеріалів.

Перейти на сторінку школи

Школа «Базис» разом з Viber-спільнотою «Школа_інфо» проводять освітню ініціативу для учнів початкової та середньої школи України. Завдання для учнів 1–4-х класів публікуються щодня у Viber.

Планують також запустити програму для учнів 5–6-х класів. Навчальний план містить завдання з англійської мови, математики, логіки, грамоти, науки, читання, фізкультури.

Перейти на сторінку школи

Команда Lyzeum 2 організовує безкоштовні онлайн-заняття зі шкільних предметів для українських школярів: від дошкільнят до учнів 11-го класу. Заняття відбуваються в малих групах і проходять українською, англійською та німецькою мовами. Реєстрація за посиланням.

Перейти на сторінку школи

Науковий ліцей Чурюмова спільно з волонтерами запустили платформу з безкоштовними онлайн-уроками в режимі реального часу. Безкоштовна реєстрація на онлайн-уроки і регулярні щоденні зустрічі з психологом для всіх дітей України.

Програма дає можливість дітям слухати предмети шкільної програми, науково-популярні лекції, speaking club, авторські курси від учених, митців та цікаві інтерактиви неформальної освіти. Протягом дня плануються регулярні включення психологів.

Перейти на сторінку школи

Школа надає всім охочим до кінця навчального року вільний доступ до повного пакета «Слухач» (1–11-й класи) для самонавчання. Реєстрація за посиланням.

Перейти на сторінку школи

School Navigator – це cервіс пошуку освітніх закладів для дітей, заснований у 2020 році маркетологинею приватної школи Іриною Єцкало.
Команда збирає найдетальнішу інформацію про кожний навчальний заклад. З кожним вашим запитом проєкт дедалі більше поглиблює свою експертизу та розвивається.

Подати запит на тимчасове навчання ваших дітей або організацію дозвілля можна за посиланням. Знайти як записи уроків, так і уроки в режимі реального часу українською та англійською мовами можна тут.

Перейти на сторінку школи

ВАМ БУДЕ КОРИСНО

Найбільша інструкція до НМТ 2022: дати та алгоритм дій вступника

Найбільша інструкція до НМТ 2022: дати та алгоритм дій вступника

Читати статтю
 Дистанційна, сімейна чи екстернат: яку форму навчання обрати?

 Дистанційна, сімейна чи екстернат: яку форму навчання обрати?

Читати статтю
Відпустка під час війни: як дозволити собі відпочинок?

Відпустка під час війни: як дозволити собі відпочинок?

Читати статтю
Поради батькам під час війни

"Поради батькам під час війни. Важливо як ніколи"

Читати статтю
Де навчатися школярам із вересня 2022 року: добірка українських шкіл за кордоном

Де навчатися школярам із вересня 2022 року: добірка українських шкіл за кордоном

Читати статтю
Росіяни залучають українських дітей скоювати злочини онлайн: як захистити дитину?

Росіяни залучають українських дітей скоювати злочини онлайн: як захистити дитину?

Читати статтю
Свідоцтво, атестат та закордонний паспорт: як отримати і відновити документи дитини?

Свідоцтво, атестат та закордонний паспорт: як отримати і відновити документи дитини?

Читати статтю
Як учням отримувати освіту під час війни: путівник для батьків та вчителів

Як учням отримувати освіту під час війни: путівник для батьків та вчителів

Читати статтю
ЮНІСЕФ пропонує зареєструватись освітянам, які виїхали за кордон

ЮНІСЕФ пропонує зареєструватись освітянам, які виїхали за кордон

Читати статтю
Вчимося жити у війні: поради психолога Олени Любченко

Вчимося жити у війні: поради психолога Олени Любченко

Читати статтю
Коли закінчиться війна? Як відповідати дітям на складні запитання

Коли закінчиться війна? Як відповідати дітям на складні запитання

Читати статтю
Якою має бути відпустка вчителів на період дії воєнного стану

Якою має бути відпустка вчителів на період дії воєнного стану

Читати статтю
Підтримка під час війни: яких помилок уникнути?

Підтримка під час війни: яких помилок уникнути?

Читати статтю
Розлука з татом під час війни: як допомогти дитині?

Розлука з татом під час війни: як допомогти дитині?

Читати статтю
Відпустка, вихідні та лікарняні вчителя під час воєнного стану: усі зміни та обмеження

Відпустка, вихідні та лікарняні вчителя під час воєнного стану: усі зміни та обмеження

Читати статтю

Отримуйте корисні дайджести від Освіторії

pink icon yellow icon